کارگاه آموزشی پرورش عروس هلندی

ادمین سایت
اخرین بروزرسانی 29 تیر 1401
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

بر اساس آمارهای موجود طوطی عروس هلندی بعد از مرغ عشق پرطرفدارترین پرنده خانگی است و در بین طوطی‌سانان میشه گفت که پرفروش‌ترین است. برای ایجاد کسب و کار تولید و فروش عروس هلندی روش‌های مختلفی وجود دارد بطور مثال برخی افراد با خرید چند تخم نطفه‌دار و با استفاده از یک ماشین جوجه‌کشی حرفه‌ای از آنها جوجه کشی کرده و با بزرگ کردن جوجه‌ها به کار پرورش ادامه می‌دهند. این روش جزء به صرفه‌ترین و ارزانترین روش‌ها برای شروع پرورش عروس هلندی است.
بعضی افراد نیز با انجام هزینه بالاتر اقدام به خرید جوجه‌ها چند ماهه این پرنده می‌کنند و صبر می‌کنن تا این پرنده‌ها به سن بلوغ برسند و تعدادی دیگر نیز که میخوان خیلی سریع به درآمد زایی برسن با خرید چند جفت والد کار را شروع می‌کنن.
در مجموع از بین رشته-شغل‌های مختلف هومیان میشه گفت که پرورش و فروش طوطی عروس هلندی یکی از رشته‌هایی است که با سرمایه کم و بدون دریافت تسهیلات بانکی قابل اجرا می‌باشد و برای افرادی که در نظر دارند در آینده بصورت صنعتی در ابعاد بزرگ کار را ادامه دهند پیشنهاد می‌شود که ابتدا به شکل خانگی و در فضای کوچک کار را شروع کنن تا پس از کسب تجربه و مهارت در تولید و فروش، نسبت به توسعه کسب و کار خود اقدام کنند.
برای دریافت مشاوره با تیم هومیان در ارتباط باشید از طریق ساین هم سایر رشته‌های هومیان رو ببینید

اساتید دوره

ادمین سایت

0/5
25 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
مشاهده بیشتر
aroosholandi

89,000 تومان


Deprecated: تابع get_page_by_title از نگارش 6.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از WP_Query استفاده نمایید. in /home/cp45116/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085

آیا می خواهید برای همه فعالیت ها، اعلان های پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید؟