کارگاه آموزشی تولید میلورم

ادمین سایت
اخرین بروزرسانی 12 شهریور 1401
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

استفاده از بندپایان در رژیم عذایی انسان یا رژیم غذایی حیوانات مورد علاقه انسان، سابقه‌ایی دیرینه دارد. مصرف بندپایانی مانند خرچنگ، شریمپ، میگو و شاه میگو در بسیار از کشورها از جمله ایران طی دهه‌های گذشته متداول گردیده است. در آسیای شرقی استفاده از حشرات در برنامه غذایی انسان، بسیارعادی و رایج است. اما اخیراً در اتحادیه اروپا نیز استفاده از حشرات بعنوان یکی از مهمترین منابع تامین پروتئین مورد توجه قرار گرفته و لارو حشره سوسک تاریکی با نام انگلیسی MealWorm Beetle برای تغذیه انسان مورد موافقت گرفته است.
نام علمی این حشره Tenebrio molitor است که در ایران به نام سوسک تاریکی معروف شده است. این حشره زاد و ولد بالایی دارد و گرچه هنوز مصرف آن بعنوان غذای انسان در کشورمان رایج نشده است اما مشتریان بسیار زیادی دارد که از آن بعنوان غذای سایر حیوانات خانگی استفاده می‌کنند.
پرورش، تولید و فروش این حشره به یک کسب و کار بسیار موفق تبدیل شده و از آنجائیکه امکان ارسال محصول تولیدی در سراسر کشور به دلیل کم حجم بودن آن بسیار آسان است بنابراین می‌توان پیش بیینی کرد که در آینده‌ای نزدیک بحث تولید آن به شدت داغ خواهد شد. چرا که علاوه بر مصارف جاری، صادرات این محصول می‌تواند ارزآوری بسیار عالی برای کشور داشته باشد.
تیم متخصصین و مشاورین هومیان در سراسر کشور آمادگی دارند تا با ارایه آموزش‌های علمی کوتاه مدت و بلند مدت و مشاوره‌های همیشگی و مداوم شما را تا رسیدن به هدف همراهی نمایند.
.
.
.
.
هومیان، خلاقیت، نوآوری و اشتغال زایی متناسب با هر نوع علاقه‌مندی، هر سطحی از تحصیلات و هر مقدار بودجه
.

اساتید دوره

ادمین سایت

0/5
25 دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
مشاهده بیشتر
میلورم

99,000 تومان

سطح
متوسط

Deprecated: تابع get_page_by_title از نگارش 6.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از WP_Query استفاده نمایید. in /home/cp45116/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085

آیا می خواهید برای همه فعالیت ها، اعلان های پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید؟