برنامه ریزی برای جذب 4500 مربی و مشاور داخلی و بین المللی

برنامه ریزی برای جذب 4500 مربی و مشاور داخلی و بین المللی

مجموعه هومیان در نظر دارد در فاز اول توسعه فعالیت خود تا پایان سال، زیر ساخت های لازم برای جذب بیش از ۴۵۰۰ مربی داخلی و بین المللی را فراهم آورد.
بدیهی است که صرفا” داشتن مدرک دانشگاهی برای مربی یا مشاور شدن در این مجموعه ملاک نیست و تمام همکاران هومیان بایستی حداقل در یک حرفه یا رشته شغلی دارای مهارت باشند. از طرفی دیگر نداشتن مدرک تحصیلی آکادمیک نیز مانع عدم همکاری با هومیان نخواهد شد. بنابراین از آنجائیکه داشتن تجربه کار عملی، یکی از مهمترين معیارهای ارزیابی همکاران هومیان است خواهشمند است زمان تکمیل فرم ثبت نام، با دقت مهارت های عملی خود را ذکر نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیج هومیان hoomyan.ir@ را دنبال کنید و جهت تکمیل فرم همکاری با هومیان به وب سایت این مجموعه به آدرس www.hoomyan.com مراجعه فرمایید. سایت هومیان در حال بارگذاری است ولی لینک های مربوط به ثبت نام فعال می باشند.
قابل ذکر است که تمامی کارشناسان، محققین، اساتید دانشگاه، کارشناسان رسمی دادگستری، مربیان فنی و حرفه ای و فعالین حوزه های مختلف کشاورزی مانند زراعت، باغبانی، گلخانه، دام و طیور، دامپزشکی، شیلات و آبزی پروری، ماشین آلات، خدمات کشاورزی، صادرات و واردات و …
می توانند با تکمیل فرم های مربوطه آمادگی خود را برای همکاری آنلاین با هومیان اعلام کنند.